Teatr profilaktyczny

2023 teatr prof min21 października uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w profilaktycznych spektaklach teatralnych –przygotowanych przez aktorów z teatru „Kurtyna” z Krakowa.

Czytaj więcej: Teatr profilaktyczny

Spotkanie z policjantem.

2022 spotk minRozpoczęcie roku szkolnego, to nie tylko radosny czas spotkania się z kolegami, rozpoczęcia nauki w ławkach, wspólne rozmowy, wycieczki itp.; to również czas zdobywania wiedzy w zakresie bezpieczeństwa w szkole i poza nią.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantem.

Bezpieczne wakacje 2022

w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.Już tylko parę dni dzieli dzieci i młodzież od upragnionych wakacji. Zanim one nastąpią, w szkole odbyło się spotkanie z funkcjonariuszem Policji, który przypomniał o bezpiecznych zachowaniach w różnych sytuacjach w czasie wolnym od nauki.

Czytaj więcej: Bezpieczne wakacje 2022

„Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”

2022 ferie minRozpoczynają się ferie zimowe, które są czasem wymarzonego przez wszystkie dzieci odpoczynku oraz zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci oraz zdrowi wrócili do domu i szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: „Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”