„Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”

2022 ferie minRozpoczynają się ferie zimowe, które są czasem wymarzonego przez wszystkie dzieci odpoczynku oraz zabaw i aktywnego spędzania czasu na świeżym powietrzu. Aby jednak przebiegły one szczęśliwie i wszyscy wypoczęci oraz zdrowi wrócili do domu i szkoły, należy pamiętać o podstawowych zasadach bezpieczeństwa.

Czytaj więcej: „Bezpieczne i aktywne ferie zimowe”

Spotkanie z policjantem.

2022 bezp droga min   Bezpieczeństwo uczniów i odpowiedzialność karna dla nieletnich, to niektóre z tematów które były poruszane 29 września na spotkaniu z funkcjonariuszem Policji i Dzielnicowym naszego miasta ,panem Grzegorzem Knapikiem.

Czytaj więcej: Spotkanie z policjantem.

Międzynarodowy Dzień Tolerancji

dzien toler minMiędzynarodowy Dzień Tolerancji to święto obchodzone corocznie 16 listopada. Jest to święto ustanowione przez UNESCO w 1995 roku mające na celu promowanie szacunku, akceptacji i uznania bogactwa różnorodności kultur na świecie. Jest to odpowiedź na rosnącą falę wszelakiej nietolerancji, takiej jak rasizm czy antysemityzm.

Czytaj więcej: Międzynarodowy Dzień Tolerancji

Bezpieczna szkoła.

2020 09 bezp min   Nowy rok szkolny rozpoczęliśmy od przypomnienia najważniejszych zasad bezpieczeństwa w szkole i poza nią. Uczniowie z uwagą wysłuchali prelekcji funkcjonariusza Policji z Jędrzejowa p. Michała Kowalczyka, który przypomniał o zasadach poruszania się na drodze, konsekwencjach nieodpowiednich zachowań wobec innych oraz o tragicznych w skutkach próbach eksperymentowania różnych zabronionych substancji –dopalacze narkotyki, papierosy, alkohol. Wszystkim uczniom i pracownikom szkoły życzymy szczęścia i sukcesów w nowym roku szkolnym.

Czytaj więcej: Bezpieczna szkoła.