SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

2021 mikolajki min„6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty.”

Czytaj więcej: SPOTKANIE Z MIKOŁAJEM

„FASCYNUJĄCA FIZYKA"

2021 fasc fiz min    W dniach 26-28 października 2021r uczniowie naszej szkoły mieli możliwość obejrzenia pokazów przygotowanych przez pracowników INSTYTUTU FIZYKI JĄDROWEJ IM. HENRYKA NIEWODNICZAŃSKIEGO PAN W KRAKOWIE. Pokazy te zorganizowane były w formie transmisji na żywo.

Czytaj więcej: „FASCYNUJĄCA FIZYKA"

#SZKOŁA PAMIĘTA

logo pam minW ramach akcji „Szkoła pamięta” nasi uczniowie wybrali się na cmentarz parafialny w celu upamiętnienia zmarłych bohaterów wojennych i znanych osób z naszej gminy.
Dodatkowo, w szkole, uczniowie przygotowali prezentacje multimedialne o znanych osobach oraz prace graficzne o tematyce związanej ze zbliżającą się uroczystością „Wszystkich Świętych” 

Czytaj więcej: #SZKOŁA PAMIĘTA

„Ślubowanie uczniów klasy pierwszej”

2021 slubow min     12 października 2021r po kilku tygodniach od rozpoczęcia nauki szkolnej uczniowie Samorządowej Szkoły Podstawowej im. Wojska Polskiego w Wodzisławiu złożyli uroczyste ślubowanie. Podczas apelu pierwszaki zaprezentowały wspaniały występ, do którego przygotowała ich wychowawczyni p. Anna Mucha.

Czytaj więcej: „Ślubowanie uczniów klasy pierwszej”

23 czerwca Dzień Ojca

jezykiKiedy wypada święto wszystkich tatusiów, czyli Dzień Ojca? To pytanie zadaje sobie wiele z nas. Dzień Ojca choć mniej popularny od Dnia Matki to jest tak samo ważny. To święto podczas, którego celebrujemy ojcowską miłość i poświęcenie i dziękujemy za wszystko co nasi ojcowie dla nas zrobili.

Czytaj więcej: 23 czerwca Dzień Ojca

Dzień Dziecka 2021

Dzień Dziecka 2021 miniaturaWspólna zabawa, rozmowa-rozwija dzieci i powoduje, że są szczęśliwe. Bycie nauczycielem to wielka odpowiedzialność-szczególnie w obecnej sytuacji, pandemii i powrotu uczniów do szkoły… Taki właśnie Dzień Dziecka obfitujący w zabawę i wspólne rozmowy był 1 czerwca w naszej szkole.

Czytaj więcej: Dzień Dziecka 2021